S

t

r

o

n

a

 

g

ł

ó

w

n

a

 

 

 

www.leasingwroclaw.pl

Leasing przedmiotów leasingu z zagranicy

Leasing Wrocław pomaga w leasingu przedmiotów z zagranicy

 

Wielu klientów korzystających z leasingu znajduje zagranicą sprzęt, który jest w atrakcyjnej cenie, dobrym stanie technicznym lub niewystępujący w Polsce. Klienci znajdujący sprzęt na zagranicznych aukcjach bądź portalach takich jak: mobile.de, mascus.de czy u zbywców typu kleyntrucks czy truckstore nie zawsze są w stanie nabyć przedmiot bezpośrednio od zbywców zagranicznych. Sprawa jeszcze bardziej komplikuje się jeśli mówimy o sprzęcie o dużej wartości: kilkudziesięciu lub kilkuset tysiącach Euro.  Bardzo często, mimo że naturalnym impulsem jest chęć zakupu tego sprzętu w formie leasingu klienci stykają się z faktem, iż firmy leasingowe w większości nie prowadzą usług polegających na nabyciu przedmiotu leasingu poza Polską.
 Leasing Wrocław posiada wypracowane procedury pozwalające klientom zawrzeć umowę leasingu na dowolny sprzęt, którego dostawca znajduje się na terenie Unii Europejskiej. Aby zakupić przedmiot zagranicą nie musimy dokonywać jego wyceny przed nabyciem, zrobimy to po dostarczeniu przedmiotu do Polski.

 W przypadku pojazdów po przyprowadzeniu pojazdu do Polski konieczne będzie tłumaczenie zagranicznych dokumentów rejestracyjnych i przeprowadzenie przeglądu technicznego wraz z dopuszczeniem pojazdu do ruchu.

 

 Akcyza i dodatkowe opłaty zostaną przez nas pokryte i doliczone do wartości przedmiotu i od tej wartości będziemy naliczać raty leasingowe. Należny Vat zostanie pokryty przez firmę leasingową i rozbity na raty leasingowe.

Ubezpieczenie i podatek drogowy o ile występuję może zostać rozłożony na raty które zostaną doliczone do miesięcznych rat leasingowych.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami korzystając z zakładki KONTAKT

06 sierpnia 2017

Newsroom